Позакласна робота











9 жовтня 2018 року Екскурсія по замках Львівщини











Флешмоб "Вишита історія"










Команда 5-А класу (класний керівник Шарабура О.Г.)

День Жовто-блакитний присвячений Дню Козацтва





Тема: " Україна - Європейська держава"





                                 Картинки по запросу Навчальний рік 2018-2019

В рамках акції "Від серця до серця" 

Учениці 6-Б класу в рамках акції "Від серця до серця" відвідали Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини. Дівчата для дітей підготували подарунки зроблені своїми руками та показали виставу "Коза дереза",  де акторами були ляльки створені на уроках трудового навчання.

                  14 листопада похід до обласної бібліотеки.

 

                                   Футбольний матч

26 жовтня відбувся фінальний матч між учнями 5,6,7 класів. 

                               Ми вибороли ІІІ місце!!!!!


Покрова – свято весіль, матері, воїнів і прощення

Покрова – свято весіль, матері, воїнів і прощення
Свято Покрови нагадує кожному про молитовне заступництво Божої Матері за людський рід і є храмовим святом багатьох міст і сіл України. Завдяки козацтву виник новий тип Ікони – "Козацька Покрова", де під омофором Богородиці зображаються українські єрархи, гетьмани і козаки. На хоругвах січовики також любили зображувати Покрову Богородиці, розпростерту над козаками... Недаремно сьогодні багато сіл носять назви " Покровка"," Покровське"," Новопокровка"…
Стало добрим звичаєм побувати 14 жовтня на Службі Божій, прикрасити домашню ікону Богоматері, згадати родичів чи знайомих, які пішли в похід, змушені десь воювати, боронячи Вітчизну, і помолитися за них.

    14 жовтня 2017 року учні Рівненської загальноосвітньої школи №24 вирушили на екскурсію до витоків козацтва. Учні відвідали місто Камянець Подільський, Хотинська фортеця, Кривчинські печери.
 Старый Каменец-Подольский — город-крепость, стоящий на каменном плато с высокими уступами в петле реки, мост, который охраняет огромная оборонительная внешняя цитадель с утёсами, образующая при этом единый оборонительный комплекс с городом, наводящий ужас на захватчиков более 500 лет. Город имел важнейшее геополитическое значение на границе христианской и мусульманской культур, играл значительную роль щита в спасении Европы от монголо-татарских набегов. За всю свою историю взять крепость в бою не удалось ни одной армии, власть менялась лишь с помощью банального обмана и военных диверсий.
 Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, що був створений у X столітті князем Володимиром Святославичем як одне із порубіжних укріплень південного заходу Русі, у зв'язку з приєднанням до неї буковинських земель. Форт, який згодом було перебудовано на фортецю, розміщувався на важливих транспортних шляхах, що з'єднували Київ із Пониззям (пізнішим Поділлям) і Придунав'ям.










     Поблизу Кривча виявлено археологічні пам'ятки культури фракійського гальштату. Також виявлено поселеня трипільської культури етапу С, розміщене на північно-східному схилі великого мису в урочищі Вал, поблизу колишнього села Нижнє Кривче, на другій надзаплавній терасі правого берега річки Циганки. Геологічна пам'ятка природи місцевого значення Кривченська травертинова скеля
 



                                       1 жовтня, неділя

          Український День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина)

Український День вчителя
Свято День вчителя в Україні - День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня. Встановлено Указом Президента України в 1994 році. Святкування і привітання вчителів на День вчителя проводяться напередодні у всіх освітніх установах країни.«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.Проте, багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли країна входила як республіка до складу СРСР, пам’ятають святкові букети айстр і хризантем, які вручали за традицією або з щирою подякою викладачам в День учителя. Білі фартухи і сорочки одягали в кінці першого тижня жовтня за указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.        «День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди» - затверджує урядовий портал.       Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.Зі святом Вас, шановні працівники освіти!       В 2017 році Український День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина) припадає на 1 жовтня.https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=236    На виховній годині учні підготували вітання вчителям школи: виготовилисвоїми руками подарунки (гольничку - шляпку), газету - вітання та вивчили вірши присячені праці вчителя.




           11 листопада - Міжнародний день енергозбереження!


               Урок з енергозбереження “”Ні” – марнотратству! “Так” – економії енергії!””

      Свято було засноване у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE. Участь у проекті побажало взяти близько 20 країн. Саме тому свято отримало статус міжнародного. Основна мета свята – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії. Економія енергії дозволить знизити забруднення навколишнього середовища. Крім того, енергозбереження вигідно економічно. Заходи з економії енергоресурсів в два з половиною – три рази дешевше, ніж виробництво і доставка споживачам такої ж кількості знову отриманої енергії, отриманої з традиційних джерел. Тим більше, що найпростіші та елементарні заходи енергозбереження доступні кожному і можуть бути застосовані в побуті фактично повсюдно.У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято, проходять заходи, спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та існуючі поновлювані джерела енергії, розповісти, чому важливо економити енергію. У багатьох містах світу в цей день проводяться тематичні конференції, виставки та акції, у навчальних закладах проходять уроки, присвячені темі енергозбереження.Україна має значні природні ресурси та унікальне для Європи навколишнє середовище, але водночас є однією з найбільш екологічно забруднених країн регіону та однією з країн світу, де енергія використовується найменш ефективно. Водночас, країна володіє багатими природними ресурсами та важливими міжнародними водними джерелами, а отже її промислова діяльність та споживання енергії мають значний вплив на глобальні кліматичні зміни.В Дні енергозбереження можуть брати участь навчальні заклади і окремі учні із різних країн. Ніхто не зможе зробити все, але кожен може зробити щось і якщо кожен щось робить, ми багато досягнемо разом!     http://enefcities.org.ua/novyny/-11-lystopada---mijnarodnyy-den-energozberejennya/

В 5-А класі 14 вересня був проведений урок присвячений Міжнародному дню енергозбереження!В 5-А класі 14 вересня був проведений урок присвячений Міжнародному дню енергозбереження!
Мета: привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергії і         енергоресурсів, охорони навколишнього середовища; створити мотивації для зберігання ресурсів та енергії; стимулювати інтерес до наукових досліджень і практичного застосування знань, отриманих в школі; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення учнів.

Тип уроку:  комбінований.
Наочність:  картки, папір, маркери, план проведення уроку, плакати та рисунки на тему «Я за енергозбереження!», висловлювання про енергозбереження.
                                        







Ось і вересень завітав до нас – перший чарівний місяць осені. А разом із ним прийшов особливий, урочистий, хвилюючий і неповторний День знань.


          Це свято завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Воно є особистим і, водночас, загальним, оскільки об’єднує учнів, учителів, батьків.          Для кожної дитини перший день у школі – це особливий, святковий день, сповнений надій і переживань Адже саме в цей день дитина починає усвідомлювати себе як самостійну особистість, у якої є свої обов'язки і можливості. Цей день дарує багатьом дітям радість  і залишається у пам’яті надовго.       Перший урок у 2017/2018 навчальному році присвячено вихованню ціннісного ставлення особистості до людини, суспільства і держави.        Із  метою виховання ціннісного ставлення учнівської молоді до суспільства і держави, розвитку історичного мислення, поглиблення знань учнів з історії європейської інтеграції та участі у ній України, взаєморозуміння між народами   був проведений урок у 5 класі на тему: "Україна - європейська держава". 

         На уроці учні подорожували країнами Євросоюзу разом з казковими героями, оглядали видатні місця Франції, Німеччини, Англії тощо.  
         



     Останньою зупинкою подорожі була столиця України - Київ, де учні відвідали Михайлівську площу, побували на майдані Незалежності тощо. 

          Ми — європейці настільки, наскільки ми — українці; і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами. Тому кожен із нас може з гордістю сказати: «Я – європеєць!»




Немає коментарів:

Дописати коментар